Partneři a vystavovatelé konference

Partner a vystavovatel

CGS Labs je společnost s více než 30 lety zkušeností s vývojem softwarových řešení v oblasti dopravní infrastruktury.

Partner a vystavovatel

Gravis Industry je výrobcem vertikálního parkovacího systému Car Tower, který představuje prostorově velmi efektivní řešení parkování v městském prostředí.

Vystavovatel

Firma mmcité je výrobcem mobiliáře, který dodává do celého světa. Na konferenci budete mít možnost seznámit se s jejich produktovou řadou pro dopravní stavby.

Vystavovatel

CROSS Zlín - děláme chytrá města a řídíme dopravu. Tady i ve světě. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd byl rychlejší a silnice bez kolon. Už od roku 1994.

Mediální partner

Odborný časopis pro inženýry, techniky a podnikatele ve výstavbě České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Českého svazu stavebních inženýrů a Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR.


Mediální partner

Informační centrum ČKAIT
Prostřednictvím IC zabezpečuje ČKAIT nejen pro své členy vydávání průřezových a speciálně zaměřených periodických a neperiodických publikací v rámci ediční činnosti ČKAIT.


Děkujeme partnerům konference za podporu. Máte zájem stát se partnerem nebo vystavovatelem na konferenci? Podmínky spolupráce jsou k dispozici ke stažení.